PENZION POD HRADEM

REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ 3D PROHLÍDKA

Ubytování v Lipnici nad Sázavou

Vítejte na stránkách PENZIONU POD HRADEM, který nabízí kvalitní ubytování  a nachází se na náměstí pod hradem v Lipnici nad Sázavou, v krásné přírodní krajině Českomoravské vysočiny, kde můžete zapomenout na každodenní stres a načerpat potřebné síly.

Náš penzion byl postaven v roce 2023 a skýtá 4 plně vybavené apartmány pro Vaše spokojené ubytování včetně možnosti stravování.

Městečko Lipnice nad Sázavou je známo nejen svým hradem, ale i působením spisovatele Jaroslava Haška. V okolí se nachází řeka Sázava, několik zatopených lomů, hrady, zámky, sportoviště.

Hrad Lipnice patří k nejstarším v České republice, jeho vznik se datuje do 14. století. V okolí Lipnice nad Sázavou se nachází zatopené lomy, kde vytesal sochař Radomír Dvořák a jeho studenti kamenosochaři v letech 2005 – 2007 Národní památník odposlechu - mezi vytesané reliéfy patří: Zlaté oči, Ústa pravdy, Bretschneiderovo ucho.

Za návštěvu v okolí stojí Klášter Želiv, podzemí města Světlá nad Sázavou včetně krásného zámku v tom samém městě, hrad Ledeč nad Sázavou, hrad Orlík u Humpolce, Stvořidla - peřejnatý úsek řeky Sázavy. Za shlédnutí v blízkosti našeho penzionu jistě také stojí památník spisovatele Jaroslava Haška přímo u nás na Lipnici nad Sázavou, pivovar Bernard a Hliníkův památník v Humpolci, krajské město Jihlava se známou ZOO, muzeum rekordů a kuriozit ve městě Pelhřimov, Štáflova chalupa v Havlíčkově Brodě a mnoho dalších.

Penzion Pod Hradem nabízí ubytování v krásném a klidném prostředí pro rodinnou dovolenou anebo i na přespání na 1 noc.

Červený apartmán

Červený apartmán je dispozičně 1+KK 40 m2 a nachází se v přízemí. Nabízí ubytování pro dvě osoby. Obsahuje kompletně zařízenou kuchyni včetně myčky a pračky, s vlastním sprchovým koutem, šatnou a O2 TV.

Více o apartmánu 

Zelený apartmán

Zelený apartmán je dispozičně 1+KK 48 m2 a nachází se v podkroví. Nabízí ubytování pro dvě osoby s možností jedné přistýlky, obsahuje kompletně zařízenou kuchyni včetně myčky a pračky. S vlastním sprchovým koutem šatnou a O2 TV.

Více o apartmánu 

Žlutý apartmán

Žlutý apartmán je dispozičně 1+KK 54 m2 a nachází v přízemí. Nabízí ubytování pro dvě osoby s možností dvou přistýlek, obsahuje kompletně zařízenou kuchyni včetně myčky a pračky. S vlastním sprchovým koutem šatnou a O2 TV.

Více o apartmánu 

Modrý apartmán

Modrý apartmán je dispozičně 1+KK 62 m2 a nachází se v podkroví. Nabízí ubytování pro dvě osoby s možností dvou přistýlek, obsahuje kompletně zařízenou kuchyni včetně myčky a pračky. S vlastním sprchovým koutem šatnou a O2 TV.

Více o apartmánu 

Mezonetový byt

Mezonetový byt s lůžkovou kapacitou 7 pev​ných lůžek a jedné přistýlky je v rekonstruovaném domě na náměstí Lipnice nad Sázavou s výhledem přímo na hrad.

Více o mezonetu

PENZION POD HRADEM

582 32 Lipnice nad Sázavou 3

Martin Malimánek

rezervace na ubytování přijímáme pokud možno online

rezervovat ubytování info@penzionpodhradem.cz +420 721 661 529

Provozovatel

MaMa2 s.r.o.
Malostranská 1128
58291 Světlá nad Sázavou
IČ 08773360
DIČ CZ08773360